Новини
  • Реєстрація

21 лютого 2019 року проведено перше засідання Експертної Ради з питань удосконалення законодавчої бази України у сфері національної безпеки.

Участь у роботі ради прийняли ГО "Соціальна Справедливість", Державний комітет по телебаченню та радіомовленню України, Міжнародна громадська організація "Міжнародна антитерористична єдність", Всеукраїнське об'єднання організацій роботодавців охоронної галузі "Федерація професіоналів безпеки", ряд інших організацій та відомств.

На порядку денному ради стояло питання підготовки доповнень та зауважень до законопроекту "Про критичну інфраструктуру та її захист". Доповідачем з цього питання був Голова  Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців охоронної галузі "Федерація професіоналів безпеки" Сергій Сидоренко.

Експертами було зазначено суттєву невідповідність законопроекту:

 базовій Директиві Ради 2008/114/ЄС від 8 грудня 2008 року «Про ідентифікацію і визначення критичних інфраструктур та необхідності покращення їх охорони та захисту». 

- базовому Закону України «Про національну безпеку».

-  Стратегії національної безпеки України, що затверджена Указом Президента України від 26 травня 2015 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 травня 2015 року «Про Стратегію національної безпеки України». 

- Концепції створення державної системи захисту критичної інфраструктури, що затверджена розпорядженням КМУ від 6.12.2017 року № 1009-р.

В ході обговорення питань, Експертною радою було прийнято рішення щодо організації роботи з доопрацювання законопроекту з метою уникнення вищевикладених недоліків. Заплановано проведення круглого столу із залученням до роботи представників профільних міністерств та відомств.

   

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.