Новини
  • Реєстрація

18 червня 2019 року в авторитетному виданні LB.ua (проект Gorshenin Institute) віце-президент Української Федерації Професіоналів Безпеки, засновник групи компаній СТЕЛС-1 Вячеслав Павлів висловив фахову думку щодо актуальних питань вітчизняного ринку охоронних послуг.


В публікації, зокрема, зазначається, що в умовах складної криміногенної та соціально-економічної ситуації приватні охоронні структури, які мають унікальний досвід забезпечення безпеки (зокрема, і в умовах бойових дій) та розуміння бізнес-процесів як таких, повинні критично оцінити наявну ситуацію та генерувати якісну ринкову пропозицію. Вячеслав Павлів підкреслив перспективність надання в Україні послуг комплексної безпеки (з елементами аудиту логістики бізнесу, юридичної підтримки, контролю витоку інформації з підприємств, кібер-безпеки тощо). При цьому класика охоронних послуг (фізичні, технічні та комбіновані методи) має надаватись клієнтам на належному рівні за умов добросовісної конкуренції між учасниками ринку. На думку віце-президента УФПБ, демпінг за рахунок якості послуг є неприпустимим і шкодить ринку загалом.


Вячеслав Павлів звернув увагу на низку законодавчих ініціатив, які могли б сприяти розвитку приватних охоронних послуг в Україні з одночасним підвищенням відповідальності учасників ринку.

З повним текстом публікації можна ознайомитись за посиланням:

https://lb.ua/blog/vyacheslav_pavliv/429865_bezopasnost_ukraine_dolzhna_stat.html

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.