Новини
  • Реєстрація

Шановні колеги.

До Федерації надійшло звернення Управління ліцензування МВС України про опрацювання та надання пропозицій щодо проекту постанови КМУ від 30 січня 2013 року № 55 та від 18 листопада 2015 р. № 960. 

Проектом вказаних постанов передбачається внесення змін до Умов охорони небезпечних і цінних вантажів під час їх перевезення автомобільним транспортом та Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності у частині підвищення класу захисту автомобільного транспорту не нижче третього згідно з ДСТУ 3975-2000 «Захист панцерований спеціалізованих автомобілів». Загальні технічні вимоги» (у разі охорони грошей, дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння), обладнання його відео реєстратором і системою відстеження рухомих об’єктів з передачею сигналу тривожного сповіщення до пункту централізованого спостереження територіальних органів Національної поліції або інших суб’єктів охоронної діяльності, визначення порядку взаємодії з правоохоронними органами, порядок дій персоналу охорони в разі виникнення або загрози виникнення надзвичайних ситуацій на маршрутах, учинення протиправних посягань відносно транспорту реагування або персоналу охорони, небезпечних і цінних вантажів, що перевозяться, та оперативного повідомлення територіальних органів Національної поліції.  

Ознайомитись з текстом повідомлення на сайті МВС можна за посиланням.

Також, до Федерації звертається охоронна компанія ТОВ "СІТ СЕК'ЮРІТІ", щодо підтримки  власних пропозицій з даного питання (лист компанії, порівняльна таблиця).

Просимо Вас у 2-денний термін ознайомитись з даними матеріалами та, за наявності, надати зауваження для формування офіційної позиції Федерації на адресу електронної пошти Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., або за телефоном керівнику юридичного відділу Федерації Борецькому Володимиру Зіновійовичу: 066-608-30-61.

З повагою,

Президент Федерації Сергій Сидоренко.

 

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.