Новини
  • Реєстрація
Одним із актуальних завдань, що постає перед корпоративними клієнтами є забезпечення надійної охорони власних обєктів по всій території України. Відсутність власної розгалуженої структури служби безпеки на місцях, а інколи - і у центральному офісі, передбачає взаємодію з питань безпеки з професіональними охоронними компаніями. Прагнення оптимізувати подібну взаємодію визначається у спробі визначити єдиного партнера, що забезпечить охорону усіх обєктів замовника, незалежно від географії їх місцезнаходження.
 
Разом з тим, специфіка сучасного вітчизняного охоронного ринку свідчить про те, що жодна із компаній не має власних ресурсів для надання якісних охоронних послуг в усіх регіонах. Маючи упевнені позиції в місцях дислокації основного офісу та найбільш крупних філіалів, охоронні компанії змушені шукати партнерів для виконання власних зобовязань у більшості з інших місць обслуговування корпоративних замовників. Проблемним питанням при цьому є конфлікт комерційних інтересів та намагання максимального надання послуг власними силами, незалежно від забезпечення якості цих послуг. На практиці, це найбільш виражено у неякісному забезпеченні комплектації та забезпеченні перевірки несення служби постами фізичної охорони, значному часі реагування на тривожні сповіщення, внаслідок недостатньої кількості власних груп реагування, проблемах у обслуговуванні та ремонті технічних засобів охорони внаслідок відсутності спеціалістів на місцях.
 
З метою забезпечення якісних послуг охорони по всій території України, на базі провідних регіональних охоронних компаній, кожна із яких має сталу історію, матеріально-технічну базу та кадровий потенціал, було створено обєднання “Стратегічний альянс безпеки”. Для представлення інтересів обєднання регіональними компаніями делеговані права підприємству Федерації “Центр-А”, що уповноважене на ведення переговорів, формування загальних цінових пропозицій та укладення генеральних договорів на усі види охоронних послуг, що можуть бути запропоновані корпоративним замовникам. Замовник, маючи справу з одним партнером отримує потужний потенціал десятків охоронних компаній, місце діяльності яких відповідає географії розташування корпоративних обєктів. Якість, надійність, відсутність конфліктів комерційних інтересів та узгодженість цінової політики є основою ефективної співпраці з єдиним вітчизняним охоронним обєднанням, що представляє усі регіони України.
 
Обєднанням надаються усі види охоронних послуг. Оперативне реагування здійснюється найбільшою в Україні Національною мережею груп швидкого реагування, яка налічує понад 600 одиниць автотранспорту та має можливість забезпечити реагування на тривожні сповіщення з об’єктів, що охороняються, в усіх регіонах України.
 
Кожен із членів обєднання проходить процедуру Добровільної оцінки відповідності послуг, що проводиться представниками Федерації з метою підтвердження заявленого потенціалу, матеріально-технічної бази та рівня якості послуг, що надаються охоронними компаніями.
 
Станом на початок 2018 року До Стратегічного альянсу безпеки увійшло 45 регіональних охоронних підприємтв.
 
 
 

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.