Новини
  • Реєстрація

GPS-моніторинг - технологія, що увійшла у життя багатьох з нас. Широке коло завдань, які вирішує GPS-моніторинг дозволяє розглядати його, як незамінного помічника  як у повсякденному житті, так і у бізнес-процесах. 

Ви можете відстежувати у будь-якій точці планети автомобіль, вантаж, людину, чи будь-який інший об'єкт. Контроль місцезнаходження дозволяє забезпечити координацію дій у бізнес-проектах, виконувати функцію реагування на надзвичайні події, здійснювати охорону об'єктів, що переміщуються.

Для охоронних компаній системи GPS-моніторингу - не тільки засіб контролю та оптимізації діяльності власних сил і засобів (управління нарядами реагування, контроль за переміщенням службового автотранспорту та співробітників), а й можливість розширити власний бізнес за рахунок надання послуг моніторингу та охорони стороннім замовникам. 

За наявності зацікавленості у впровадженні подібного виду послуг, членам Федерації пропонується програма "Легкий старт".

Компанія отримує можливість безкоштовного встановлення та налаштування виносного робочого місця системи GPS-моніторингу "WIALON". Встановлення системи дозволяє надавати замовниками широкий спектр послуг:

- моніторингу автотранспорту, фізичних осіб, інших об'єктів, що обладнанні GPS-трекерами, або смартфонами, планшетами із встановленим спеціалізованим програмним забезпеченням;

- реагування власними силами на тривожні сповіщення, що надходять від цих об'єктів;

- можливість залучення до реагування по всій території України партнерів - учасників проекту Федерації "Антиугон" (за умови укладання договору з координатором проекту - підприємством Федерації "ЦЕНТР-А").

Слід зазначити, що будь-яка система GPS-моніторингу (окрім індивідуальної) передбачає оплату вартості хостингу за спостереження кожного об'єкта. Федерацією укладено партнерський договір, згідно якому її членам пропонуються спеціальні ціни хостингу, що майже удвічі нижчі за середньоринкові.

Впровадження системи не потребує фінансових витрат. Застосування програмного забезпечення "WIALON" дозволяє підключати під спостереження понад 1300 видів трекерів різних виробників, що робить систему універсальною.

Організаційну та технічну підтримку проекту здійснює член Федерації - компанія "Інтехплюс", м. Київ.
тел: : (044) 221-89-54, (067) 214-53-20 | e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Партнер проекту з питань постачання та встановлення обладнання (GPS-трекерів, автомобільної сигналізації) - компанія "Патрол Авто", м. Київ. Контактна інформація: (097) 877-74-87 (Кравець Василь Миколайович, дириектор), e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Поділитися новиною у:

Тел: (044) 227-23-10

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.facebook.com/ufpb.kiev.ua

01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, оф. 611  (ст. метро "Університет")

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.