Дисконтні програми
  • Реєстрація

МІЖНАРОДНА КОНСТАЛТИНГОВА ГРУПА здійснює комплексний правовий супровід поточної фінансово-господарської діяльності підприємств, а також оперативне та кваліфіковане вирішення виникаючих питань та проблем.

ЗНИЖКА: 20% від встановленого прайсу

 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ
ЗВИЧАЙНА ЦІНА

MMI Group – ІТ-холдинг, який в галузі впровадження ІТ-рішень для бізнесу і держави представлений компанієюТОВ «НК ІТ-ПРОЕКТ». MMI GROUP є постачальником спеціальної техніки (персональних відеореєстраторів, станцій заряджання та копіювання даних та спеціального програмного забезпечення) для проектів міжнародної технічної допомоги: «Створення та розвиток патрульної служби в Україні», «Протидія корупції»та «Нове обличчя кордону».

ЗНИЖКА – 5% від звичайних цін на prom.ua

Презентація продукції

 

 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ
ЗВИЧАЙНА ЦІНА

 


Інформаційно-аналітичний портал Security.ua (член Української федерації професіоналів безпеки) пропонує компаніям, що входять до складу УФПБ, послуги інформаційно-рекламного спрямування.

ЗНИЖКА: 70% від встановленого прайсу

 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ
ЗВИЧАЙНА ЦІНА

ТОВ "ЛАТЕК" - найбільший недержавний завод в Україні з виробництва зброї. Очолює напрямок концерну Сафарі з виробництва та реалізації зброї (пневматичного, травматичного, під патрон Флобера, мисливської, спортивної), спортивного обладнання та інвентарю.

ЗНИЖКА: -5% (Літня дисконтна пропозиція)

 

 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ
ПРОПОЗИЦІЯ

ПрАТ «АВ - ФАРМА» входить у першу п’ятірку провідних експортерів фармацевтичної продукції України. Компанія має довгострокові партнерські відносини з Росією, Литвою, Грузією, Білорусією, Китаєм. ПрАТ «АВ - ФАРМА» є офіційним дистриб’ютором  ЗАО «Maxpharma Baltija», Литва та представляє продукцію заводів «Інтас Фармасьютикалс Лтд», Індія «Эйджис Лтд», Кіпр, «Ауробіндо Фарма Лімітед», Індія. Також  компанія має досвід просування  медичних  препаратів і виробів медичного призначення, що застосовуються в акушерстві, генікології, хірургії, анестезіології, урології та нейрохірургії.

З 2014 року ПрАТ "АВ-ФАРМА" виробляє засоби тактичної медицини: кровоспинні джгути-турнікети, бинти для тампонади, перев'язувальні бандажі, комплектує військові аптечки.

ЗНИЖКА: -3% 

 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОМПАНІЇ
ПРОПОЗИЦІЯ 1
ПРОПОЗИЦІЯ 2
ПРОПОЗИЦІЯ 3
     

 

Поділитися новиною у:

S5 Box

Вход

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.